zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
2:1
Lasowiak Wola Baranowska
KS Żupawa
2:5
LZS Jadachy
WKS Zabrnie
1:2
Wisan Skopanie
Jeziorak Chwałowice
6:3
LZS Kępie Zaleszańskie
Czarni Lipa
0:1
Łęg Stany
San Wrzawy
0:8
Siarka II Tarnobrzeg
Akademia piłkarska Zbydniów
4:4
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
0:3
Koniczynka Ocice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lasowiak Wola Baranowska
3:1
KS Żupawa
Koniczynka Ocice
1:2
WKS Zabrnie
Łęg Stany
2:1
Jeziorak Chwałowice
OKS Wielowieś
3:3
LZS Kępie Zaleszańskie
Wisan Skopanie
10:4
San Wrzawy
LZS Jadachy
8:0
Kolejarz Knapy
Siarka II Tarnobrzeg
8:0
Czarni Lipa
Akademia piłkarska Zbydniów
0:4
Transdźwig Stale
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lipa
1:4
Wisan Skopanie
Transdźwig Stale
5:0
OKS Wielowieś
KS Żupawa
2:3
Akademia piłkarska Zbydniów
WKS Zabrnie
0:2
LZS Jadachy
LZS Kępie Zaleszańskie
0:2
Łęg Stany
Jeziorak Chwałowice
0:2
Siarka II Tarnobrzeg
San Wrzawy
2:1
Koniczynka Ocice
Kolejarz Knapy
0:3
Lasowiak Wola Baranowska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka II Tarnobrzeg
0:3*
LZS Kępie Zaleszańskie
Lasowiak Wola Baranowska
0:0
WKS Zabrnie
Koniczynka Ocice
2:2
Czarni Lipa
Transdźwig Stale
2:1
KS Żupawa
OKS Wielowieś
1:2
Łęg Stany
Wisan Skopanie
0:2
Jeziorak Chwałowice
LZS Jadachy
6:0
San Wrzawy
Akademia piłkarska Zbydniów
1:1
Kolejarz Knapy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lipa
1:7
LZS Jadachy
San Wrzawy
3:1
Lasowiak Wola Baranowska
Kolejarz Knapy
0:2
Transdźwig Stale
KS Żupawa
6:2
OKS Wielowieś
Łęg Stany
0:1
Siarka II Tarnobrzeg
WKS Zabrnie
2:2
Akademia piłkarska Zbydniów
LZS Kępie Zaleszańskie
0:4
Wisan Skopanie
Jeziorak Chwałowice
4:1
Koniczynka Ocice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Żupawa
3:2
Kolejarz Knapy
Jeziorak Chwałowice
2:1
LZS Jadachy
Lasowiak Wola Baranowska
1:1
Czarni Lipa
Koniczynka Ocice
1:1
LZS Kępie Zaleszańskie
Transdźwig Stale
6:0
WKS Zabrnie
OKS Wielowieś
1:8
Siarka II Tarnobrzeg
Wisan Skopanie
2:1
Łęg Stany
Akademia piłkarska Zbydniów
2:3
San Wrzawy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Chwałowice
2:1
Lasowiak Wola Baranowska
San Wrzawy
3:4
Transdźwig Stale
Łęg Stany
2:1
Koniczynka Ocice
Siarka II Tarnobrzeg
8:0
Wisan Skopanie
Kolejarz Knapy
1:3
OKS Wielowieś
WKS Zabrnie
2:1
KS Żupawa
LZS Kępie Zaleszańskie
1:9
LZS Jadachy
Czarni Lipa
2:2
Akademia piłkarska Zbydniów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadachy
3:0*
Łęg Stany
Koniczynka Ocice
0:9
Siarka II Tarnobrzeg
Lasowiak Wola Baranowska
6:3
LZS Kępie Zaleszańskie
OKS Wielowieś
1:3
Wisan Skopanie
Akademia piłkarska Zbydniów
1:5
Jeziorak Chwałowice
Transdźwig Stale
7:0
Czarni Lipa
KS Żupawa
5:2
San Wrzawy
Kolejarz Knapy
4:1
WKS Zabrnie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
4:2
Kolejarz Knapy
Siarka II Tarnobrzeg
0:1
LZS Jadachy
WKS Zabrnie
1:3
OKS Wielowieś
Łęg Stany
1:2
Lasowiak Wola Baranowska
Wisan Skopanie
4:0
Koniczynka Ocice
LZS Kępie Zaleszańskie
2:2
Akademia piłkarska Zbydniów
Jeziorak Chwałowice
2:1
Transdźwig Stale
Czarni Lipa
4:0
KS Żupawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadachy
3:0
Wisan Skopanie
Lasowiak Wola Baranowska
1:2
Siarka II Tarnobrzeg
Kolejarz Knapy
3:1
Czarni Lipa
Transdźwig Stale
11:1
LZS Kępie Zaleszańskie
KS Żupawa
2:1
Jeziorak Chwałowice
WKS Zabrnie
2:2
San Wrzawy
OKS Wielowieś
1:0
Koniczynka Ocice
Akademia piłkarska Zbydniów
2:5
Łęg Stany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka II Tarnobrzeg
7:0
Akademia piłkarska Zbydniów
Jeziorak Chwałowice
3:0
Kolejarz Knapy
LZS Kępie Zaleszańskie
2:0
KS Żupawa
Koniczynka Ocice
0:4
LZS Jadachy
Łęg Stany
2:8
Transdźwig Stale
Wisan Skopanie
0:0
Lasowiak Wola Baranowska
Czarni Lipa
1:0
WKS Zabrnie
San Wrzawy
1:4
OKS Wielowieś
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lasowiak Wola Baranowska
2:0
Koniczynka Ocice
Kolejarz Knapy
1:3
LZS Kępie Zaleszańskie
Transdźwig Stale
2:2
Siarka II Tarnobrzeg
KS Żupawa
3:3
Łęg Stany
WKS Zabrnie
3:3
Jeziorak Chwałowice
OKS Wielowieś
0:9
LZS Jadachy
San Wrzawy
1:3
Czarni Lipa
Akademia piłkarska Zbydniów
2:3
Wisan Skopanie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Koniczynka Ocice
0:2
Akademia piłkarska Zbydniów
Łęg Stany
2:0
Kolejarz Knapy
Wisan Skopanie
1:1
Transdźwig Stale
LZS Kępie Zaleszańskie
2:1
WKS Zabrnie
Jeziorak Chwałowice
5:0
San Wrzawy
Czarni Lipa
2:2
OKS Wielowieś
Siarka II Tarnobrzeg
12:1
KS Żupawa
LZS Jadachy
3:0
Lasowiak Wola Baranowska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Knapy
1:8
Siarka II Tarnobrzeg
Transdźwig Stale
8:0
Koniczynka Ocice
KS Żupawa
0:4
Wisan Skopanie
WKS Zabrnie
4:1
Łęg Stany
OKS Wielowieś
4:1
Lasowiak Wola Baranowska
Czarni Lipa
1:1
Jeziorak Chwałowice
San Wrzawy
0:3
LZS Kępie Zaleszańskie
Akademia piłkarska Zbydniów
1:1
LZS Jadachy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka II Tarnobrzeg
15:0
WKS Zabrnie
Lasowiak Wola Baranowska
1:0
Akademia piłkarska Zbydniów
Łęg Stany
0:3
San Wrzawy
Wisan Skopanie
3:2
Kolejarz Knapy
LZS Jadachy
1:3
Transdźwig Stale
Koniczynka Ocice
1:6
KS Żupawa
LZS Kępie Zaleszańskie
3:6
Czarni Lipa
Jeziorak Chwałowice
4:1
OKS Wielowieś
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
4:1
WKS Zabrnie
Siarka II Tarnobrzeg
4:1
San Wrzawy
Łęg Stany
1:2
Czarni Lipa
Lasowiak Wola Baranowska
3:3
Transdźwig Stale
Koniczynka Ocice
0:3
Kolejarz Knapy
OKS Wielowieś
3:1
Akademia piłkarska Zbydniów
LZS Jadachy
5:1
KS Żupawa
LZS Kępie Zaleszańskie
1:1
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
4:1
Akademia piłkarska Zbydniów
Kolejarz Knapy
1:2
LZS Jadachy
KS Żupawa
2:0
Lasowiak Wola Baranowska
WKS Zabrnie
1:2
Koniczynka Ocice
Jeziorak Chwałowice
4:1
Łęg Stany
Czarni Lipa
0:7
Siarka II Tarnobrzeg
LZS Kępie Zaleszańskie
1:2
OKS Wielowieś
San Wrzawy
0:3
Wisan Skopanie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęg Stany
5:0
LZS Kępie Zaleszańskie
Siarka II Tarnobrzeg
2:0
Jeziorak Chwałowice
Lasowiak Wola Baranowska
4:1
Kolejarz Knapy
Koniczynka Ocice
0:0
San Wrzawy
OKS Wielowieś
1:4
Transdźwig Stale
Wisan Skopanie
4:0
Czarni Lipa
LZS Jadachy
3:0
WKS Zabrnie
Akademia piłkarska Zbydniów
3:0
KS Żupawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Chwałowice
0:3
Wisan Skopanie
Kolejarz Knapy
2:3
Akademia piłkarska Zbydniów
KS Żupawa
0:0
Transdźwig Stale
WKS Zabrnie
0:2
Lasowiak Wola Baranowska
LZS Kępie Zaleszańskie
2:4
Siarka II Tarnobrzeg
Czarni Lipa
1:1
Koniczynka Ocice
Łęg Stany
2:1
OKS Wielowieś
San Wrzawy
2:5
LZS Jadachy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
7:0
LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Jadachy
3:1
Czarni Lipa
Siarka II Tarnobrzeg
7:0
Łęg Stany
Lasowiak Wola Baranowska
5:1
San Wrzawy
Koniczynka Ocice
1:1
Jeziorak Chwałowice
Transdźwig Stale
7:0
Kolejarz Knapy
OKS Wielowieś
3:0*
KS Żupawa
Akademia piłkarska Zbydniów
3:0
WKS Zabrnie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadachy
7:0
Jeziorak Chwałowice
Siarka II Tarnobrzeg
4:0
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
2:1
KS Żupawa
Łęg Stany
0:1
Wisan Skopanie
WKS Zabrnie
0:4
Transdźwig Stale
LZS Kępie Zaleszańskie
1:1
Koniczynka Ocice
San Wrzawy
2:1
Akademia piłkarska Zbydniów
Czarni Lipa
- : -
Lasowiak Wola Baranowska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadachy
5:1
LZS Kępie Zaleszańskie
Lasowiak Wola Baranowska
1:0
Jeziorak Chwałowice
Koniczynka Ocice
1:0
Łęg Stany
Transdźwig Stale
5:2
San Wrzawy
KS Żupawa
1:0
WKS Zabrnie
OKS Wielowieś
4:2
Kolejarz Knapy
Wisan Skopanie
1:2
Siarka II Tarnobrzeg
Akademia piłkarska Zbydniów
0:0
Czarni Lipa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęg Stany
0:2
LZS Jadachy
Czarni Lipa
2:2
Transdźwig Stale
Siarka II Tarnobrzeg
5:1
Koniczynka Ocice
WKS Zabrnie
1:1
Kolejarz Knapy
Wisan Skopanie
1:0
OKS Wielowieś
LZS Kępie Zaleszańskie
1:0
Lasowiak Wola Baranowska
Jeziorak Chwałowice
1:2
Akademia piłkarska Zbydniów
San Wrzawy
1:1
KS Żupawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Żupawa
2:0
Czarni Lipa
LZS Jadachy
2:1
Siarka II Tarnobrzeg
Kolejarz Knapy
2:1
San Wrzawy
Koniczynka Ocice
2:0
Wisan Skopanie
Transdźwig Stale
3:0*
Jeziorak Chwałowice
OKS Wielowieś
7:2
WKS Zabrnie
Akademia piłkarska Zbydniów
1:1
LZS Kępie Zaleszańskie
Lasowiak Wola Baranowska
0:4
Łęg Stany
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka II Tarnobrzeg
4:0
Lasowiak Wola Baranowska
Koniczynka Ocice
4:6
OKS Wielowieś
Łęg Stany
4:1
Akademia piłkarska Zbydniów
Wisan Skopanie
2:2
LZS Jadachy
LZS Kępie Zaleszańskie
2:4
Transdźwig Stale
Jeziorak Chwałowice
3:1
KS Żupawa
Czarni Lipa
1:1
Kolejarz Knapy
San Wrzawy
4:3
WKS Zabrnie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadachy
4:4
Koniczynka Ocice
KS Żupawa
4:2
LZS Kępie Zaleszańskie
Lasowiak Wola Baranowska
1:0
Wisan Skopanie
Kolejarz Knapy
2:1
Jeziorak Chwałowice
Transdźwig Stale
2:0
Łęg Stany
WKS Zabrnie
0:2
Czarni Lipa
OKS Wielowieś
2:4
San Wrzawy
Akademia piłkarska Zbydniów
0:3
Siarka II Tarnobrzeg
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadachy
4:0
OKS Wielowieś
Koniczynka Ocice
4:1
Lasowiak Wola Baranowska
Łęg Stany
0:5
KS Żupawa
Wisan Skopanie
8:1
Akademia piłkarska Zbydniów
LZS Kępie Zaleszańskie
4:1
Kolejarz Knapy
Jeziorak Chwałowice
3:0
WKS Zabrnie
Czarni Lipa
2:1
San Wrzawy
Siarka II Tarnobrzeg
2:0
Transdźwig Stale
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
0:4
Jeziorak Chwałowice
KS Żupawa
0:4
Siarka II Tarnobrzeg
Lasowiak Wola Baranowska
2:4
LZS Jadachy
Kolejarz Knapy
3:1
Łęg Stany
Transdźwig Stale
0:1
Wisan Skopanie
WKS Zabrnie
0:1
LZS Kępie Zaleszańskie
OKS Wielowieś
1:1
Czarni Lipa
Akademia piłkarska Zbydniów
4:1
Koniczynka Ocice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęg Stany
3:0*
WKS Zabrnie
LZS Jadachy
5:3
Akademia piłkarska Zbydniów
Wisan Skopanie
6:1
KS Żupawa
Siarka II Tarnobrzeg
5:0
Kolejarz Knapy
Lasowiak Wola Baranowska
2:1
OKS Wielowieś
Koniczynka Ocice
1:1
Transdźwig Stale
LZS Kępie Zaleszańskie
0:2
San Wrzawy
Jeziorak Chwałowice
2:0
Czarni Lipa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lipa
4:0
LZS Kępie Zaleszańskie
KS Żupawa
6:0
Koniczynka Ocice
OKS Wielowieś
5:3
Jeziorak Chwałowice
Kolejarz Knapy
2:4
Wisan Skopanie
Transdźwig Stale
0:2
LZS Jadachy
WKS Zabrnie
0:3*
Siarka II Tarnobrzeg
San Wrzawy
2:2
Łęg Stany
Akademia piłkarska Zbydniów
0:2
Lasowiak Wola Baranowska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości